5, 4, 3, 2, 1 … Kylam!

Dvi savaitės mūsų darželyje buvo pažymėtos užburiančiu kosmoso projektu, kuris įprastas dienas pavertė nepaprastu kosminiu nuotykiu. Visos darželio grupės su entuziazmu įsitraukė į šį projektą, kurio tikslas buvo plėtoti vaikų kūrybiškumą ir pažintį su pasauliu už žemės ribų.

Projektą pradėjome kūrybišku darželio erdvių dekoravimu. Vaikai ne tik puošė savo grupių patalpas kosminiais elementais, bet ir kūrė pačius įvairiausius kosminių objektų maketus. Planetos, kometos, astronautai, raketa – kiekvienas darželio kampelis virto tikru kosminiu stebuklu.

Projekto kulminacija buvo renginys, kuriame vaikai trumpam iškeliavo į kosmoso platybes. Jie dėvėjo autentiškus astronauto kostiumus, o aplinka buvo pritaikyta kosmoso atmosferai. Vaikai ne tik mokėsi apie astronautų gyvenimą ir saulės sistemas, bet ir aktyviai dalyvavo įvairiose veiklose, kurios leido jiems patirti dar neatrastus nuotykius.

Šis projektas ne tik suteikė vaikams neįtikėtiną patirtį, bet ir skatino jų smalsumą bei norą mokytis. Džiaugiamės, kad tokie kūrybiniai projektai padeda ugdyti vaikų vaizduotę, smalsumą ir naujus potyrius.

Parengė ikimokyklinio ugdymo mokytojos Ineta Jakubėlienė, Asta Andriekutė, Roberta Račkauskienė ir Aldona Marčiulaitienė.

„Redaguota 2024-02-06“

Scroll to Top
Skip to content